Uludağ Kayak Turu

İstanbul Kalkışlı

Uludağ Kayak Turu

Tur Tarihleri

  • 25 Ocak 2020
  • 26 Ocak 2020
  • 1 Şubat 2020
  • 2 Şubat 2020
  • 8 Şubat 2020
  • 9 Şubat 2020
  • 15 Şubat 2020
  • 16 Şubat 2020
  • 22 Şubat 2020
  • 23 Şubat 2020

Açıklama

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

CUMA’YI CUMARTESİ’YE VEYA CUMARTESİ’Yİ PAZAR’A BAĞLAYAN GECE

03:30 da İncirli Alfemo, 

03:45 de Mecidiyeköy Eski Teknosa – Simit Sarayı 

04.00 de Kadıköy Evlendirme Dairesi,

04:20 de Bostancı Köprüsü,

04:30 de Kartal Köprüsü,

04:50 da Çayırova Mc Donalds


FİYATA DAHİL HİZMETLER 

*Gidiş Dönüş Ulaşım

*Uludağ Milli Parkına Giriş Ücreti

*Araç İçi Kahvaltı ve İkram Paketi

*Araç İçi İkramlar

*Rehberlik Hizmeti

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

*Skipass Ücretleri  (İsteğe bağlı)

* Kayak Takımı (İsteğe bağlı)

*Öğle Yemeği (İsteğe bağlı)

*Elbise Kirama Ücretleri (İsteğe bağlı)

*Kişisel Harcamalar (İsteğe bağlı)

EKSTRA ALIMLAR İÇİN İNDİRİMLİ FİYATLAR ( İSTEĞE BAĞLI )

*Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL 

*Snowboard + Snowboard Botu = 40 TL

*Kar Pantolonu + Kar Montu = 40 TL ( Parça Başı 20 TL'dir )

      *Öğle Yemeği = 30 TL (Sucuk Ekmek + İçecek) 


TUR PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra ULUDAĞ'A doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından, ULUDAĞ meydanına ulaşıyoruz.

★ Burada sizleri serbest bırakıyor ve gerek otellerin gerekse de liftlerin imkanlarından faydalanma şansı veriyoruz. Ayrıca ekstra olarak, kayak yapabilir, telesiyejle zirveye çıkabilir, kar motoruna binebilir, otellerde vakit geçirebilir, dağın tepesinde sıcak şarap içebilir ya da çevre gezisi yapabilirsiniz.

★ Saat 16:30 da belirlenen buluşma yerinde otobüsümüzde buluşularak  Meşhur Bursa İskenderi ve Kestane Şekeri molalarımızın ardından İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculukla İstanbul'a ulaşıp siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve yeni turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla vedalaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turluyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

Günübirlik turlarda 0-6 yaş çocuk kucakta tura katılamaz. Koltuk alınması zorunludur.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turluyoruz.com sorumlu değildir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

* MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.