Kartepe Maşukiye Kayak Turu

İstanbul Kalkışlı

Kartepe Maşukiye Kayak Turu

Tur Tarihleri

  • 18 Ocak 2021
  • 19 Ocak 2021
  • 20 Ocak 2021
  • 21 Ocak 2021
  • 22 Ocak 2021
  • 23 Ocak 2021
  • 24 Ocak 2021
  • 25 Ocak 2021
  • 26 Ocak 2021
  • 27 Ocak 2021

Açıklama

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 

06:30 Mecidiyeköy İETT Durakları 

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

07:15 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 

07:30 Çayırova McDonald's Önü 

07:45 Gebze Center Önü 

08:30 İzmit Halkevi Orta Duraklar 

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER 

- Gidiş - Dönüş Ulaşım 

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti 

- Seyahat Sigortası

- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

- Araç İçi Kahvaltı Paketi ( Sandviç+Meyve Suyu+Kek+Islak Mendil+Şeker )

- Milli Park Giriş Ücretleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

- Kişisel Harcamalar 

- Öğlen Yemekleri

- Kayak Takımları Ve Ekipmanları

- Skipass Ücretleri

- Kızak Pisti Ve Pist Ücretleri TUR PROGRAMI

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuzun ardından Kartepe Kayak Merkezine varmış oluyoruz. (Kayak ekipmanları kiralama için molamız olacaktır) Burada dileyen misafirlerimiz kızağa binebilir, Kayak yapabilir dileyenler telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. (yemekli turumuzu alan misafirlerimiz sucuk ekmek içeceklerini diledikleri zaman restaurantımızdan kendilerine verilen kuponlar ile alabilirler.) Akşam belirtilen saate kadar serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Kartepe'de ayrılıp 30 dakikalık yolculuğumuz'un ardından doğanan ve akisyon dolu dakiklar için Maşukiye bölgesine geçiyoruz  burada geçirmiş olacağımız 1 saaatlik serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz ( ZIPLİNE- ATV-UTV SAFARİ ) aktiviteleri yapabilir. Yapmak istemeyen misafirlerimiz şelale bölgesinde sıcak içecekler içebilir ya da doğa yürüyüşü yapabilir. Belirlediğimiz Saatlerde aracımızda toplanıp İstanbul’a dönüş yolculuğu ve bir başka Turluyoruz organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz.


Kartepe Economy     79 TL                      

-Gidiş Dönüş Ulaşım

-Rehberlik Hizmeti

-Milli Park Girişi

-Soğuk Sandviç Paketi

Kartepe Business 125 TL

-Gidiş Dönüş Ulaşım 

-Rehberlik Hizmeti 

-Milli Park Girişi

-Sucuk Ekmek Meşrubat

Kartepe Premıum   165 TL

-Gidiş Dönüş Ulaşım 

-Rehberlik Hizmeti 

-Milli Park Girişi

-Sucuk Ekmek Meşrubat

-Kayak Takımı


Atv Turu 100 TL 2 kişi 

Utv Turu 150 TL 4 kişi

Ziplayn 20 TL 

 

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turluyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

Günübirlik turlarda 0-6 yaş çocuk kucakta tura katılamaz. Koltuk alınması zorunludur.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turluyoruz.com sorumlu değildir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 7 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

* Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

* MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.