2 Gece 3 Gün Erta Soyak Hotel Uludağ Konaklamalı Kayak Turu

İstanbul Kalkışlı

2 Gece 3 Gün Erta Soyak Hotel Uludağ Konaklamalı Kayak Turu

Tur Tarihleri

  • 16 Şubat 2020 - 18 Şubat 2020
  • 18 Şubat 2020 - 20 Şubat 2020
  • 23 Şubat 2020 - 25 Şubat 2020

Açıklama

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06.00 İncirli Alfemo Önü

06.15 Mecidiyeköy Eski Teknosa - Simit Sarayı Önü

06.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

06.45 Kartal Köprüsü

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- Gidiş / Dönüş Ulaşım

- 2 Gece Konaklama (Erta Soyak Otel)

- Sabah Öğle Akşam Açık Büfe Yemekler

- Beş Çayı

- Gece Çorbası

- 2 Gün Kayak Takımı

- Araç İçi Kahvaltı ve İkram Paketi

- Araç İçi İkramlar

- Rehberlik Hizmeti

- Milli Park giriş ücreti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Kayak Ekipmanları (isteğe bağlı dahil olmayan 3. gün istenirse)

- Skipass Ücretleri (isteğe bağlı)

- Kişisel Harcamalar (isteğe bağlı)

EKSTRA ALIMLAR İÇİN İNDİRİMLİ FİYATLAR

*Kayak + Kayak Ayakkabısı + Baton = 35 TL (Dahil olmayan 3. gün alınmak istenirse)

*Snowboard + Snowboard Botu = 50 TL

*Kar Pantolonu + Kar Montu = 50 TL

*Öğle Yemeği = 30 TL (Sucuk Ekmek + İçecek)

ERTA SOYAK OTEL

Otelimizde merkezi ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su mevcuttur. Erta Soyak Otel Uludağ Bursa, Uludağ 1. Bölge meydan bölgesinde bulunmaktadır. Tesis tam pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. 

Toplam 41 odası  ile hizmet veren otelin tüm odalarında duş/ WC, saç kurutma makinesi, direkt çıkışlı telefon, minibar (ücretli), merkezi ısıtma sistemi, uydu TV bulunmaktadır.

OTEL KONSEPT 

07.30-10.00 Kahvaltı

12.30-14.30 Öğle Yemeği

17.00-18.00 Beş Çayı

19.30-21.30 Akşam Yemeği

24.00-00.30 Gece Çorbası

Sabah öğle akşam açık büfe yemekler, yemek saatinde soft içecekler, beş çayı ve gece çorbası ücretsizdir.


TUR PROGRAMI

1.Gün 

< > Siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra ULUDAĞ'A doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından, ULUDAĞ meydanına ulaşıyoruz. Check-in saati olan 14:00 a kadar serbest zaman geçiriyoruz. Bu serbest zaman içinde dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir, telesiyejle zirveye çıkabilir, kar motoruna binebilir, otellerde vakit geçirebilir, dağın tepesinde sıcak şarap içebilir ya da çevre gezisi yapabilirler.  14.00 sonrasında odalarımızı teslim alıp otelin tüm imkanlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.  Gece eğlencesi için katılmak ısteyen misafirlerimiz ile club etkinliğine katılıyoruz.

Sabah Kahvaltısı (Araç içi kahvaltı paketi ücrete dahil)

Öğle Yemeği  (Otelde ücrete dahil)

Beş Çayı (Otelde ücrete dahil)

Akşam Yemeği (Otelde ücrete dahil)

Gece çorbası (Otelde ücrete dahil)

Konaklama: Uslan Hotel Uludağ Benzeri Bölge Otelleri

2.Gün 

< >  Uludağ’ın ve Otelinizin imkanlarından faydalanırken, tatilizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz

Sabah Kahvaltısı (Otelde ücrete dahil)

Öğle Yemeği  (Otelde ücrete dahil)

Beş Çayı (Otelde ücrete dahil)

Akşam Yemeği (Otelde ücrete dahil)

Gece çorbası (Otelde ücrete dahil)

 Gece eğlencesi için katılmak ısteyen misafirlerimiz ile club etkinliğine katılıyoruz.

3. Gün 

< > Sabah Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından check-out saati olan 12:00 da odalarımızı teslim ediyoruz. 13:00 a kadar serbest zamanın ardından araçlarımız Otel önünden kalkıp, Meşhur Bursa İskenderi ve Kestane Şekeri molalarımızın ardından İstanbul'a doğru hareket etmektedir. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculukla İstanbul'a ulaşıp siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve yeni turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla vedalaşıyoruz.

Sabah kahvaltısı (Otelde ücrete dahil)

Öğle Yemeği (Dönüş yolunda İskender molası ücrete dahil değil)

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turluyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

Günübirlik turlarda 0-6 yaş çocuk kucakta tura katılamaz. Koltuk alınması zorunludur.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı ve kış ekipmanları tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turluyoruz.com sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.