MARMARİS DATÇA AKYAKA 2 GECE KONAKLAMALIMARMARİS DATÇA AKYAKA 2 GECE KONAKLAMALIMARMARİS DATÇA AKYAKA 2 GECE KONAKLAMALIMARMARİS DATÇA AKYAKA 2 GECE KONAKLAMALI
 EN İYİ FİYAT

MARMARİS DATÇA AKYAKA 2 GECE KONAKLAMALI


  • marmaris
  • datça
  • akyaka
  • deniz
  • 2 gece konaklama
  • ege
Marmaris'in en güzel yerlerini keşfedin ve doğanın büyüleyici dünyasına adım atın!

Marmaris Datça Akyaka Turu, Ege'nin en güzel kıyı şeritlerinden birinde keşif yapmak isteyen gezginler için harika bir seçenek. Bu tur, muhteşem plajları, turkuaz renkli denizi, geleneksel köyleri ve tarihi mekanları keşfetmek için, Turluyoruz ile Marmaris Datça Akyaka Turu, Ege'nin mükemmel kıyılarını ve doğasını keşfetmeniz için sizlere muhteşem bir fırsat sunuyor. Unutulmaz anılarla dolu bir tatil için bu turu mutlaka deneyimlemelisiniz. Hemen rezervasyon yaparak, Marmaris'in en güzel yerlerini keşfedin ve doğanın büyüleyici dünyasına adım atın!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul Kocaeli

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

21:00 İncirli Metrobüs Durağı ( Dilek Pastanesi Önü )

21:20 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları ( Mado Önü )

21:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:00 Bostancı Köprüsü Altı

22:10 Kartal Köprüsü Altı

22:20 Pendik Köprüsü Altı

22:30 Çayırova Mc Donalds Önü

22:40 Gebze Center (Lukoil Petrol Ofisi)

23:20 İzmit Halkevi

01:20 Bursa Otogar

01:50 Görükle Trio Önü

İstanbul'a varış saatimiz bölge yoğunluğuna ve trafik durumuna bağlı olarak 03:00-05:00 saatleri arasında olmaktadır.

***Lütfen yukarıda bulunan menüdeki "Ek Bilgiler" kısmındaki Önemli Bilgiler, Tavsiyeler, Rezervasyon Bilgileri ve Kullanılacak Araçlar bölümlerini okumayı unutmayınız.***

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Turlasana.com ile Marmaris Datça Akyaka Turu için gece yolculuğumuz başlıyor.Konaklama: Otobüs Yolculuğu
2.
Gün
Akyaka - Gökova Tekne Turu - Marmaris - Marina

Siz değerli misafirlerimizle gece yolculuğu sonrası gezi programımızdaki ilk durağımız Evleriyle mimari ödül sahibi olmuş Akyaka bölgesine varıyoruz. Burası Avrupa’dan göçen göçmen kuşların hem dinlenme yeri hem de Sutavuğu, Su yılanı, Su samuru gibi nesli tükenmekte olan başka canlılara da ev sahipliği yapıyor. Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız türdeki balığın bulunduğu Azmak Çayı kenarındaki keyifli mekanımızda sabah kahvaltımızı alıyoruz (Ekstra). Kahvaltı sonrası katılmak isteyen misafirlerimizle birlikte adeta doğal bir akvaryum olan Azmak Çayı'nda tekne turu yapıyoruz (Ekstra).

Azmak çayında yaptığımız tekne turu sonrası aracımızda buluşuyoruz ve bir sonraki Tekne turu yapacağımız yerimiz Çamlı iskelesine varıyoruz. Posedion sarayına da ev sahipliği yapan, Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın hayranlık duyduğu söylenen hatta kendi adını verdiği plajı bünyesinde barındıran, Jacques Cousteau'nun da deyimiyle “Dünya’nın cenneti” dediği yer Gökova'nın el değmemiş tertemiz masmavi koylarını keşfetmek üzere Gökova Tekne Turuna (Ekstra) katılmaktayız.

Tekne turumuz boyunca yüzeceğimiz eşsiz yerler: Defne Koyu, İncekum Plajı, Zeytinlik Koyu, Sedir Adası Kleopatra Plajı(Ekstra), Lacivert Koy, Gelibolu Adası Sualtı Mağaraları olacatır. Tekne turuna katılan misafirlerimiz ilk günki öğle yemeğini tekne turu ücretine dahil olarak teknede yemektedirler. Tekne turuna katılmayacak misafirlerimiz bölgedeki serbest zamanda Gökovayı keşfedebilir, bölgenin keyifli sahil restoranlarında yemek yiyebilirler(Ekstra). Kleopatra Adası olarak anılan ada, altın sarısı kumlarıyla ve Cedrae antik kentinin kalıntıları ile ünlüdür(Girişi Ekstra Ücretlidir). Bu plajda oldukça özel kumlar bulunmaktadır hatta öyleki plajın kumlarında güneşlenmek ve kumlara dokunmak yasaktır, kimi zaman görevliler uyarır. Rivayete göre Antonius’un plajın oldukça ilgi çekici altın sarısı rengindeki kumlarını Kleopatra için Kuzey Afrika'dan özel olarak gemilerle getirdiğine ve Tarihte Kleopatra’ nın burada yüzdüğüne inanılmaktadır. Kleopatra Plajında bulunan altın sarısı kum türünün bir benzeri günümüzde sadece Mısır’da bulunmaktadır. Bu tur sayesinde hem bu inanılmaz plajı görme fırsatınız olacak, hem de tarihi dokusuyla unutulmaz bir gezi yapmış olacaksınız! Teknemizden gövdesinden baktığımız zaman gözlerinizi kamaştıracak kadar masmavi Lacivert Koy tekne turumuzun son durağı olacaktır. Bol koyların olduğu bu ilk gün gezimizde her noktada dileyen misafirlerimiz yüzebilir dileyenler ise teknede kalmayı tercih ederek güneşlenebilir, bol bol çevre dağların ve güzel denizlerimizin manzaralarıyla hatıra fotoğrafları çekebilir.

Harika atmosferin, tatlı tatlı esen meltem rüzgarlarının ve pırıl pırıl güneş ışınlarının tadına iyice varıp, deniz sefamız sona erdiğinde aracımızın olduğu noktaya varıyoruz. Biraz yorulmuş ama çokca mutlu bir ruh haliyle deniz kokuları üzerimizde otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz tur ücretine dahil olarak otelimizdedir.

Otelimize yerleşip yemeklerimizi yedikten ve rahatladıktan sonra dileyen misafirlerimizle akşam, Marmaris'in ünlü gece hayatını deneyimlemek üzere Marinaya gidiyoruz (Ekstra). Burada gözde gece kulüplerinde dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin tadını çıkartabilir ve ya dileyen misafirlerimiz Marina boyunca gezerek deniz kenarındaki şahane manzaraya karşı çay kahve keyfi yapabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Akyaka'da serpme ya da Kahvaltı tabağı olarak alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turunda Öğle Yemeği Dahildir.

Gökova tekne turuna katılmayan misafirlerimiz serbest olarak alacaklardır.

Akşam Yemeği: Açık büfe ve ya Set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Ekstra: Gökova Tekne Turu, Azmak Tekne Turu, Marmaris Gece Turu.

Tekne turlarında belirtilen yüzme noktaları; hava, rüzgar, dalga vb. koşullar gereği, tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. Tekne Turu fiyatları yoğun sezonda, bayram tarihlerinde ve Motorin artışlarına göre değişkenlik gösterir. Tur sırasında Rehberimiz sizlere bilgi verecektir.

Tekne Turuna katılmayan misafirlerimiz, kendi imkanları ile Marmaris'e gidebilir, Akyaka'da serbest zaman geçirebilir. Aracımız tekrar Akyaka'ya dönmeyecektir.

Kahvaltı Akyaka'da serpme ya da Kahvaltı tabağı olarak alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği Tekne turuna katılan misafirlerimiz için Tekne Turu ücretine dâhildir

Akşam Yemeği Açık büfe veya Set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama: Epic Otel, Palmea Hotel, Karen Hotel, Mehtap Family Hotel Marmaris, Comet Deluxe Hotel, The Park Marmaris Hotel vb. oteller
3.
Gün
Etkinlik Günü (Tam gün Marmaris Tekne Turu, Jeep Safari), Marmaris

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında tam gün serbest zamanımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 2 farklı turdan birine katılım sağlayabilirler.

1. Seçenek Marmaris Tekne Turu: Öğle yemeği dahildir.

İsmini sonuna kadar hak eden Akvaryum Koyu'yla bu gezimize başlıyoruz. Güzergahımızın bu ilk durağı, turkuaz rengi ve tertemiz sularıyla çarşaf gibi serili, yemyeşil ağaçlı dağ manzaralarının eşlik ettiği eşsiz bir yüzme deneyimi sunuyor. Sonraki durağımız, denizde mağara içerisinden geçeceğimiz Fosforlu Mağara. Sadece ufak teknelerin yanaşabildiği ve dalış aktivitelerinin de vazgeçilmez duraklarından biri olan Fosforlu Mağara'da şahane fotoğraflar çekebilir ve benzersiz bir yüzme deneyimi yaşabilirsiniz.

Bir sonraki durağımız, beyaz evlerle süslenmiş kıyıları ve tepeleriyle otantik bir havaya sahip Kumlubük ve Amos koyları. Bu güzel yerde, tertemiz suların keyfini çıkarıp etrafı izleyerek öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tabii ki, her durakta yüzmek zorunda değilsiniz. Teknede kalabilir, güneşlenebilir, içeceğinizi yudumlayabilir ve bol bol fotoğraf çekerek Turluyoruz ile Marmaris turunuzu ölümsüz kılabilirsiniz!

Bir sonraki rotamız, Çok fazla bilinmediğinden dolayı tam bir saklı cennet olan Turunç koyuna varıyoruz. Bu koyda, adını aldığı bolca turunç ağaçlarına ek olarak şirin evlerin, sokakların, tertemiz saf suların ve yumuşacık kumlu kıyıların keyfini çıkartacağız. Turunç koyunda yaklaşık olarak 1 saatlik molamız olacak, doyasıya zaman geçireceğiz.

Tekne turumuzun son durağı, kayalarla örülü kıyıların ortasında yer alan ve adeta inci gibi parlayan Yeşil Deniz Koyu. Bu koya yaklaştığımızda denizin yeşil tonlara büründüğünü ve ne kadar güzel gözüktüğünü göreceksiniz. Tekne turumuzun tekrar Marmaris'teki limana yanaşarak bugünlük turumuzu tamamlayacağız.

Marmaris Tekne Turu etkinliğine Öğle Yemeği ve Sınırsız soft içecekler (Bardak) dahildir.

Tekne turlarında belirtilen yüzme noktaları; hava, rüzgar, dalga vb. koşullar sebebince, tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. Tekne Turu ve Jeep Safari fiyatları yoğun sezonda, bayram tarihlerinde ve Motorin artışlarına göre değişkenlik göstermektedir. Tur esnasında rehberimiz sizleri fiyat konusunda bilgilendirecektir.

2. Seçenek ; Marmaris Jeep Safari Turu (Ekstra): Öğle yemeği dahildir.

Bu Jeep Safari turu siz değerli misafirlerimize Eğlence ve keyifli bir gün geçirmenin yanı sıra, aynı zamanda Marmaris’in eşsiz doğal güzelliklerini de keşfedeceksiniz. Gezilecek duraklarımız olarak: Kız Kumu, Turgut Köyü, Şelale gibi yerlerin yanı sıra misafirlerimizin çok eğlendikleri bu aktivitenin ünlü su savaşları ile Marmaris Jeep Safari turuna her yaştan misafirlerimiz katılabilirler. Tur saat sabah 10:30'da başlamakta ve 16:00'da bitmektedir.

Dileyen misafirlerimiz bu aktivite başlamadan önce toplanma yerinde su silahı kiralayabilir ve güzergah boyunca yanınızdan geçecek diğer Jeep Safari yapan tur katılımcılarına su sıkabilir bolca eğlenebilirsiniz!

Jeep ile arazi sürüşleri yaklaşık olarak 1,5 saat sürer. Tur güzergahında bulunan Turgut şelalesinde verilecek serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz şelalenin soğuk sularında yüzebilir, dilerseniz bu görkemli manzaranın fotoğraflarını çekerek muhteşem anılar biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda Turgut köyündeki restoranda öğle yemeği alınmaktadır (Jeep Safari Turu ekstra ücretine dahildir fakat, İçecekler ekstra olarak ücretlendirilmektedir).

Ekstra turlarımız tamamlandıktan sonra Turluyoruz.com misafirlerimizle Marina'da buluşuyoruz ve Marmaris'in ilk yerleşim yeri olan Marmaris Kalesine bir diğer bilinen adıyla ''Old Town'a'' gidiyoruz. Bu güzergahımızda muhteşem manzaralara şahit olacağınıza eminiz, bol bol hatıra fotoğrafı çekebilirsiniz. (Marmaris kalesi girişi ekstra ücretli olup Müze Kart geçmektedir.)

Marmaris'in daracık sokaklarında serbest zamanımızı doyasıya yaşadıktan sonra otelimize geri dönüyoruz.

İkinci gezi günümüzün sonunda da Akşam yemeğimizi yedikten sonra dileyen misafirlerimizle belirlenen saatlerde tekrar buluşup, Marmaris gece hayatına gitmekteyiz (Ekstra). Burada gözde gece kulüplerinde dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin tadını çıkartabilir ya da dileyen misafirlerimiz Marina da dolaşarak etraftaki keyifli yerlerde çay kahve içebilir, Marmaris dondurmasının tadını çıkarabilirsiniz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Ekstra turlara katılan misafirlerimiz tur içerisinde ekstra aktivite fiyatına dahil olarak alacaktır, katılmayan misafirlerimiz serbest olarak alabilirler. (Ekstra)

Etkinlik Turuna katılan misafirlerimiz için Etkinlik Turu ücretine dâhildir

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Ekstra: Marmaris Tekne Turu, Jeep Safari, Marmaris Gece Turu, Şezlong ve şemsiye Kullanımları vb.Konaklama: Epic Otel, Palmea Hotel, Karen Hotel, Mehtap Family Hotel Marmaris, Comet Deluxe Hotel, The Park Marmaris Hotel vb. oteller
4.
Gün
Kızkumu, Selimiye, Eski Datça, Aşıklar Yolu, İzmir, Bursa, İstanbul

Turluyoruz.com ile Marmaris Datça turumuzun son gününde de eğlenceye gezmeye ve tarihe devam ediyoruz. Sabah rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşmadan önce otelde son hazırlıklarımızı tamamlıyor, konakladığımız otelimizdeki lezzetli kahvaltımızı yapıyoruz. Eşyalarımızla birlikte aracımızda buluşarak rehberimizin anlatımlarıyla ilk noktamız olan efsanesiyle birlikte manzarasına da inanamayacağınız güzellikte olan Kızkumu’na doğru yola çıkıyoruz. Karşılıklı İki yaka arasında denizaltı köprüsü vazifesi gören kırmızı kumların üzerinde yürüşümüzü yaparak karşı kıyıya ulaşıyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zaman sonrasındaki gezi noktamız ise yemyeşil ormanların içinde keşfedilmeyi bekleyen bir doğa harikası Turgut Şelalesi. Birbirinden güzel fotoğraflar çekebilir, burada serin suya girebilirsiniz. Turgut şelalesini gördükten sonra Doğaya, yeşile, maviye, huzura doyacağınız, şehir yaşamının tüm stresinden uzaklaşacağınız bir yere gidiyoruz.

Ege kıyılarında son yıllarda ünü artan tatil merkezlerinden biri olmuş Selimiye'ye doğru gidiyoruz. Selimiye merkeze vardığımızda Sığ liman çevresindeki kafe ve restoranlar ile çok sayıda butik mağazayı gezebilir serbest zamanınızda çay kahve keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca burada sahile bağlanmış yatlar, iskele ve plajlar bulunmaktadır. Burada dileyen misafirlerimiz denize de girebilirler. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ege ve Akdeniz’i aynı anda görerek şahane manzaralarla dolu bir yolculuk yaparak, Balıkaşıran Mevkiini geçiyoruz ve turumuzun bir diğer merak edilen gezi noktası Datça’ya varıyoruz, Datça yöresinin kendine has özel ürünlerinin bulunduğu, badem, bal, zeytinyağı satış ve üretim yerlerine uğrayarak tadım yapıyor ve alışveriş molası veriyoruz. Ardından Tarihi Rum evlerini bir arada göreceğimiz ve yazar şair Can YÜCEL’in de evinin bulunduğu tarihi eski Datça'ya gidiyoruz. Eski Datça bölgesinde mutlaka dondurma yemenizi öneririz.

Eski Datça'nın, mistik sokakları, begonvil çiçeğinin sarkan dallarıyla kaplanmış rengarenk balkonları, ahşap kapıları ve bölgenin tanınmasına büyük katkı sağlamış Can Yücel Evi'ni gezebilir, keyifli fotoğraflar çekebilirsiniz. Buradaki ufak gezimiz sonrasında Eski Türk filmlerin çekildiği mekânlardan da birisi olan devasa okaliptüs ağaçlarıyla çevrilmiş eski Marmaris yolunda, Aşıklar Yolunda kısa bir ara vererek fotoğraf molamız olacak. Molamızın ardından Çine'de çöp şiş ya da köfte olarak alacağımız akşam yemeği (Ekstra) sonrasında İstanbul’a ulaşmak üzere yola çıkıyor ve siz kıymetli misafirlerimizi, bir başka Turluyoruz.com organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizleri aldığımız durak noktalarında bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir

Öğle Yemeği: Eski Datça'da alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Çine'de Restaurant'a alınacaktır (Ekstra).

KonaklamaBu gece konaklama yoktur.

KahvaltıOtelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle YemeğiDatça’da alınacaktır. (Ekstra)

Akşam YemeğiOrtaklar’da alınacaktır. (Ekstra)Konaklama: Dönüş Yolculuğu

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tekne Turu ve Jeep Safari ekstra turlarının fiyatları sezona ve mazot fiyatına göre değişmektedir.

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Olumsuz Hava Koşulları, kalabalık yol durumu, bölgede gezilecek yerlerin yoğunluğu gibi durumlarda gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından benzer olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde paket satın alımı yapan misafirler önceden bilgilendirilmek kaydıyla, tur farklı bir tarihe ertelenebilir, misafirler farklı bir tur programına aktarılabilir, ya da tur iptal olarak satın alma gerçekleştiren misafirlerin ücret iadesi gerçekleştirilir. Böyle bir durumda, Acentemiz misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, özel günler sebebiyle veya yenilenme çalışmaları gibi sebeplerle kapalı olan yerler/bölgeler vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turluyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente'ye misafirlerini gönderebilir bu sayede misafirlerimizin tatil planı bozulmadan satın aldıkları tur programını gerçekleştirebilirler.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında, tek bir çocuk için kullanılmaktadır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Misafirlerimize önemli tavsiyeler:

Bölgede sık sık yağmur yağdığından, yanınıza mutlaka ince bir mont veya yağmurluk almanızı öneriyoruz.

Her bir ören yeri için ve özellikle uzun kanyon yürüyüşleri yapmak üzere yürüyüşe uygun hafif spor ayakkabı tercih etmenizi öneririz.

Kanyon yürüyüşleri öncesi yanınıza mutlaka su almayı unutmayınız.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem, güneş kremi ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir.

Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza eksik bilgiler verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Turluyoruz.com sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına, bölge koşullarına göre belirlenmektedir, turlarda kullanılcak araçların türü için söz verilemez.

Turlarımızda kullanılan tüm araçlar Turizm araçlarıdır.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir. Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür.

DAHİL OLANLAR:
Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım
2 Gece Otel Konaklaması
2 Sabah kahvaltısı
2 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Araç içi Su İkramı
Tüm Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
İlk Sabah Kahvaltısı
Kişisel Harcamalar
Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
Öğle Yemekleri
Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı
Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler (Marmaris Tekne Turu, Gökova Tekne Turu, Jeep Safari, Gece Turları vb.)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#124
LOKASYON:
Marmaris/Fethiye (İstanbul Kocaeli çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:00 İncirli Metrobüs Durağı ( Dilek Pastanesi Önü ) 21:20 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları ( Mado Önü ) 21:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 22:00 Bostancı Köprüsü Altı 22:10 Kartal Köprüsü Altı 22:20 Pendik Köprüsü Altı 22:30 Çayırova Mc Donalds Önü 22:40 Gebze Center (Lukoil Petrol Ofisi) 23:20 İzmit Halkevi 01:20 Bursa Otogar 01:50 Görükle Trio Önü
İPTAL POLİTİKASI:
TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2 Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3 Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4 Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5 Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6 Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 1 Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 1 Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 1 Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 1 Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Marmaris/Fethiye
124

3.600TL

en düşük kişi başı

3.600TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


İLETİŞİM

[email protected]
0(850) 346 16 78
Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
    Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.