Karadeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı Karadeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı
 EN İYİ FİYAT

Karadeniz Batum Turu İstanbul Çıkışlı


  • Sabah ve Akşam Yemekleri
  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Otelde Tulum Eğlenceleri
  • Tecrübeli Rehber ve Acenta Refakati
  • Yayla Turları
  • Tüm Gün Batum Turu
KARADENİZ YAYLALARI VE BATUM TURU | 4 GECE 5 GÜN
BAŞTAN SONA KARADENİZ BÖLGESİ YAYLALARI VE BATUM

 İSTANBUL ÇIKIŞLI KARADENİZ YAYLALAR TURU 2023 4 GECE 5 GÜN HER HAFTA KESİN HAREKETLİ

KİŞİ BAŞI 4490 TL' DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

 KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

ULAŞIM | KONAKLAMA | SABAH KAHVALTISI (4) | AKŞAM YEMEĞİ (4) | YAYLA TURLARI | REHBERLİK HİZMETİ | TULUM EĞLENCESİ

Neden Turluyoruz Turizm ile Karadeniz Turları ?

Karadeniz Turları, Ülkemiz'in görsel olarak ve tarih olarak yapılan turların en önemli olanlarındandır. Karadeniz Turları'nın önemini ülkemizde yıllardır faaliyet gösteren Seyahat Acentaları'nın tanıtım faaliyetleri ve görsel zenginliklerini ön plana çıkarması ile bir kez daha anlaşılmaktadır. Turluyoruz Turizm olarak Karadeniz bölgesinde profesyonel ekiplerimiz ile karış karış , bölge bölge , kısım kısım gezerek ve önemli notlarımızı alarak sizlere sadece Turluyoruz Turizm ile gerçekleştirebileceğiniz özel programlar sunuyoruz. Birçok yenilikte ve özellikle Karadeniz bölgesinde önem arz eden yaylalarını ulaşabilir hale getirerek ülke turizmine katmış bulunmaktayız.

Yeşil Karadeniz Turu'muzda Karadeniz'imizin Tarihini, Doğasını Ve Kültürünü Görmeye Ne Dersiniz? Sizleri 4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları'mıza Bekleriz :)

HAREMTEPE (ÇEÇEVA) , HUSER-GİTO-KARASTER-LUSTRA-AYDER YAYLALARI , UZUNGÖL , SÜMELA MANASTIRI , BATUM ve ÇOK DAHA FAZLASI TURLUYORUZ İLE KARADENİZ TURU'NDA...

HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA KARADENİZ TURU'MUZDA TÜM TARİHLERİMİZ KESİN KALKIŞLIDIR ve MEMNUNİYET GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR !


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul Kocaeli

İncirli Dilek Pastanesi Önü 15.00

Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 15.30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 16.00

Bostancı Köprüsü 16.15

Kartal Köprüsü 16.30

Pendik Köprüsü 16.40

Çayırova Mc Donalds Önü 17.00

Gebze Center 17.15

İzmit Halk Evi 18.15

Sakarya Otogarı 19.00

Talep olması durumunda güzergah üzeri diğer illerden de yolcu alınabilir. (Düzce , Bolu vb.)Konaklama: Buluşma ve hareket
2.
Gün
SÜMELA MANASTIRI - SERA GÖLÜ - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ

Trabzon’a Vararak Turumuz Başlıyor Ve Tur Programımız Gerçekleşiyor. Trabzon'da restoranımızda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası 13. Yy.’da yapılmış 1572 tarihinde camiye çevrilen ardından 1964 yılında müzeye çevrilen Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve Sera Gölü'nde öğle yemeği arası veriyoruz. Ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Gezimizi tamamlayıp otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.
Konaklama: Arsen Otel
3.
Gün
LUSTRA ve KARASTER YAYLASI -UZUNGÖL - FIRTINA DERESİ - ZİPLİNE

Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Yola Çıkıyoruz.

Uzungöl’e Hareket Ediyoruz. Of’tan Geçerek Solaklı Vadisi’ne Sapıyoruz. Çaykara’dan (Katahor) Geçerek Uzungöl'e (Saraho) Varıyoruz. Burada Öğle Yemeğimizin ardından Uzungölde Serbest Zaman Veriyoruz. Burada Minibüsler ile Uzungölü Yükseklerden fotoğraflama imkanı bulacağınız Lustra-Karaster Yaylasına Çıkıyoruz. Muhteşem Orman Manzarası Eşliğinde Karadeniz’in 30 Ağaç Çeşidinin Aynı Yerde Yetiştiği Bölgeyi Keşfetmek İçin Bizi Bekleyen Minibüslerimize Binerek Yüksek Yaylalara Doğru Çıkmaya Başlıyoruz. Lustra Yaylası Ve Karester Yaylası’nda Uzungöl’ü En Yüksekten Fotoğraflarken Karadeniz’in Muhteşem Doğasına Bir Kere Daha Hayran Kalacak Belki De Kendinizi Özellikle Bahar Aylarında Daha Çok Karşılaştığımız Bulut Denizi Manzarasında Bulutların Üzerinde Bulacaksınız.Sonrasında Çayeli’nden Minibüslere Binerek Haremtepe (Çeçeva Köyü) ne Gidiyoruz. Muhteşem Çay Tarlalarının İçinde Çok Güzel Foto Kareleri Yakalayabilirsiniz... Ardından Fırtına Deresindeki Otelimize Geçiyoruz. Akşam Yemeği Otelimizde.(Zipline ve Rafting'i Otele Yerleştikten Sonra Yapabilirsiniz.)

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu ile yukarıda belirtilen yaylalarda ve aktivitelerde birbirinden anlamlı ve doğa harikası pozlar ile albümlerinize renk katacaksınız.

Karadeniz Turu'muzda 2. gün sabah kahvaltısı otelde açık büfe olarak alınmaktadır.

Karadeniz Turları'nda öğle yemekleri isteğe bağlıdır dileyen misafirlerimiz rehberin önerisi doğrultusunda restourant'ta alabilir veya serbest zaman içerisince varsa eğer yakınlarda alabilir.

Akşam Yemeği otelde açık büfe veya set menü olarak alınmaktadır.

Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi(150 Tl İsteğe Bağlıdır)

Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferler(150 tl İsteğe Bağlıdır)Konaklama: Kaptan Otel
4.
Gün
Batum
Sabah Otelden Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Yola Çıkıyoruz. Batumda Gezilecek Yerler , Batum Turu , Batum Bulvarı , Avrupa Meydanı , Aşk Heykeli(Ali ve Sevgi Nino Anıtı) ,Batum Limanı , Ters Ev(Panoramik Dışarıdan Foto Çekimi)Buradaki Gezilerimizi Tamamladıktan Sonra Fırtına Deresindeki Otelimize Geçiyoruz. Akşam Yemeği Otelimizde.

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu ile ülkemize sınır olan Gürcistanın Batum şehrinde unutamayacağın bir gün geçirecek ve albümlerine konum olarak bir yenisini ekleyerek fotoğraf arşivini çoğaltmış olacaksınız

Karadeniz Batum Turu'nda Batum geçişlerinde yaşanabilecek şahsi problemlerden Tatilino Turizm sorumlu olmaz.
Batum geçişlerinde yeni çip'li kimler ile yoksa Passaport ile geçiş yapılmaktadır.
Karadeniz'den Batum Turu'muza Çıkmadan Kahvaltı otelde açık büfe olarak alınmaktadır.
Karadeniz Batum Turu'nda Öğle yemeği Batum'da isteğe bağlı olarak alınır dileyen misafirlerimiz yakınlarda bulunan diğer restourant'ları kullanabilir
Akşam yemeği otelde set menü veya açık büfe olarak alınmaktadır.


Konaklama: Kaptan Otel
5.
Gün
GİTO YAYLASI - ZİLKALE - HUSER YAYLASI - PALOVİT ŞELALESİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası otelimizin önünde hazır olan minibüslerimize binerek turumuzun en yeşil gezisi için isteğe bağlı yayla turlarımız için yola çıkıyoruz. Otelden minibüslerimize binerek gezimize başlıyoruz.Katılmak istemeyen misafirlerimiz Fırtına Deresi'nin huzurunda zaman geçirebilir veya Çamlıhemşin ilçe merkezinde dolaşabilirler.Yayla programlarımız sabah ve öğlen olmak üzere iki ayrı programdır. Sabah ilk olarak tek tur İle Zilkale, Gito Yaylası,Palovit Şelalesi, Çat Vadisi, Şimşir Ormanları,Şenyuva Köprüsü gezilerimizi yapıyor ardından dileyen misafirlerimiz öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'nda vakit geçirebilir veye müsaitliğe bağlı otele yerleşebilirler.

Öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'ndan isteğe bağlı Huser Yaylası, Gelintülü Şelalesi, turumuza katılabilirler.Gezilerimizin ardından Fırtına Deresi'ne iniyoruz. Serbest zaman sonrası Ayder'deki otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Huser Yaylası Turu - 200,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

Yayla Turları(Zilkale , Gito Yaylası , Palovit Şelalesi , Çat Vadisi ,Şimşir Ormanları ,Şenyuva Köprüsü) 200,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)
Konaklama: Oris Otel , Zafran Otel , Puğari Otel , Hilaz Otel , Kaptan Otel vb.
6.
Gün
ÇAY FABRİKASI -SÜRMENE BIÇAKÇISI - RİZE BEZİ ATÖLYELERİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası meşhur Sürmene Bıçakçısı'nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında Rize bezi atölyeleri ve Çay Fabrikası'nı geziyoruz.Akçaabat deniz kenarında öğle yemeğimizi aldıktan sonra yöresel lezzetler için alışveriş molası veriyoruz.Fındık ürünleri mağazasını gezmenizi tavsiye ederiz. Sonraki durağımız Ordu Boztepe. Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepe'de Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz.Sonrasında Karadeniz Turunu tamamlayarak İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz

EK BİLGİLER

Yurtiçi ve Yurtdışı Bağlantılı Turumuzda Bilmeniz Gerekenler

► Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Turluyoruz Turizm sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

►Tur hareketine 15 gün kalana kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kaparo verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kaparo VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.

►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

►Gürcistan’a Giriş İçin Geçişler Sadece Yeni Kimlik Kartı İle Yapılacaktır. Eski Kimlik, Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. "Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan" yada "Sadece Annesi ile seyahat edecek olan " yada "Sadece Babası ile seyahat edecek olan" 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Yeni Kimlik Başvurusu yapmış fakat kimlikleri gelmemiş olan kişiler eski kimlikleri ve geçici kimlik belgesi ile Yurt dışına Çıkış yapamaz. Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Turluyoruz Turizm sorumlu değildir.

DAHİL OLANLAR:
►Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
►Tüm Çevre Gezileri
►Batum Turu Ve Transferleri
►Otellerde 4 Gece Konaklama
►Otelde Alınacak 4 Sabah Kahvaltısı Ve 4 Akşam Yemeği
►Otelde Tulum Eğlenceleri
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►Milli Park, Otoban Ve Otopark Ücretleri
►Seyahat Sigortası
►Araç İçi İkramlar
►Tur Liderliği

HARİÇ OLANLAR:
►İlk Gün Sabah Kahvaltısı
►Son Gün Akşam Yemeği
►Tüm Öğle Yemekleri
►Boztepe Teleferik Gidiş Dönüş Ücreti
►Atatürk Köşkü Giriş Öğrenci
►Sümela Manastırı Giriş Ücreti (Müzekart Geçerlidir)
►Altındere Milli Park Giriş Ücreti TL
►Sümela Manastırı Minibüs Ücreti TL
►Zilkale Giriş Ücreti TL
►Fırtına Deresi Zipline TL
►Rafting TL
►Yurt Dışı Çıkış Harcı TL
►Özel Harcamalar
►Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi
►Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferleri
►5. Gün Minibüs Transferleri

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#110
LOKASYON:
Trabzon
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
İncirli Dilek Pastanesi Önü 15.00 Mecidiyeköy Meydan Mado Önünden 15.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 16.00 Bostancı Köprüsü 16.15 Kartal Köprüsü 16.30 Pendik Köprüsü 16.40 Çayırova Mc Donalds Önü 17.00 Gebze Center 17.15 İzmit Halk Evi 18.15 Sakarya Otogarı 19.00 Talep olması durumunda güzergah üzeri diğer illerden de yolcu alınabilir. (Düzce , Bolu vb.)
İPTAL POLİTİKASI:
Tur hareketine 15 gün kalaya kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün
Trabzon
110

5.500TL

en düşük kişi başı

5.500TL

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


İLETİŞİM

[email protected]
0(850) 346 16 78
Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
    Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.