Günübirlik Yedigöller TuruGünübirlik Yedigöller TuruGünübirlik Yedigöller Turu
 KESİN ÇIKIŞLI

Yedigöller turu, Yedigöller Milli Parkı'nda gerçekleşen bir günübirlik doğa gezisidir.Orman içi parkurlarda 2-3 saatlik bir yürüyüş yapılır. Vadi önünün heyelanlarla kapanması sonucu oluşan göller gezilir.Sonbaharda eşsiz manzaralara ev sahipliği yapan bölge turumuzun keyfini gelin birlikte yapalım!

Yedigöller, Türkiye'nin en güzel milli parklarından biridir ve doğa yürüyüşleri, trekking, kampçılık, fotoğrafçılık ve piknik gibi aktiviteler için mükemmel bir mekandır. Turluyoruz'un Yedigöller turunda, misafirlerimizi belirlenen kalkış noktalarından alarak orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat boyunca yürüyüş yapacakları serbest zaman dilimine götürüyoruz.

Yedigöller'in muhteşem manzarası ile karşılaşmak için her biri kendi doğal güzelliğine sahip olan Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl'ü keşfedeceğiz. Göllerin çevresi, Kayın, Meşe, Gürgen, Kızılağaç, Dişbudak, Karaağaç, Ihlamur gibi Geniş yapraklı ağaçlar ve Karaçam, Sarıçam, Göknar gibi İğne yapraklı ağaçlarla kaplıdır. Bu doğal ortamın yaratıcılığı ve muhteşem manzarası misafirlerimizi büyüleyecek.

Yürüyüşümüzün ardından öğle yemeğinde vereceğimiz yemek fişleri ile misafirlerimiz diledikleri zaman yemeklerini yiyebilirler. Yemek sonrası Milli Park'tan ayrılıp, İstanbul'a doğru yola çıkacağız.

Turluyoruz'un Yedigöller turu, doğa severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir deneyimdir. Bu turda, doğanın eşsiz güzellikleri ile harmanlanmış bir gün geçireceksiniz.


EK BİLGİLER

06:30 - İncirli Metrobü Durağı Dilek Pastahanesi Önü

06:50 - Mecidiyeköy Meydan İETT Durakları ( Mado & Tavuk Dünyası Önü )

07:20 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:30 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

07:40 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07:50 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

08:00 - Çayırova McDonald's Önü

08:10 - Gebze Center Önü

08:50 - İzmit Halkevi Durağı

DAHİL OLANLAR:
Gidiş -Dönüş Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi Kahvaltı Paketi
Araç İçi Su İkramı
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemeği

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#136
LOKASYON:
Yedigöller (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ 06:30 - İncirli Metrobü Durağı Dilek Pastahanesi Önü 06:50 - Mecidiyeköy Meydan İETT Durakları ( Mado & Tavuk Dünyası Önü ) 07:20 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:30 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07:40 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:50 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 08:00 - Çayırova McDonald's Önü 08:10 - Gebze Center Önü 08:50 - İzmit Halkevi Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2 Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3 Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4 Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5 Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6 Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 1 Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 1 Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 1 Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 1 Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Yedigöller
136

650TL

en düşük kişi başı


İLETİŞİM

[email protected]
0(850) 346 16 78
Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
    Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.