Günübirlik Maşukiye-Cam teras-Ormanya-Hobbit evler TuruGünübirlik Maşukiye-Cam teras-Ormanya-Hobbit evler TuruGünübirlik Maşukiye-Cam teras-Ormanya-Hobbit evler TuruGünübirlik Maşukiye-Cam teras-Ormanya-Hobbit evler Turu
 EN İYİ FİYAT

Günübirlik Maşukiye-Cam teras-Ormanya-Hobbit evler Turu


Cam Teras, Ormanya ve Hobbit Evleri turu kaçırılmayacak bir fırsat! ATV/UTV safari turları ve zipline etkinliğiyle adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz. Hemen yerinizi ayırtın ve bu benzersiz deneyimi kaçırmayın!

Siz değerli Turluyoruz misafirlerini belirtilen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde alarak Günübirlik Maşukiye, Sapanca ve Ormanya Hobbit Evleri Cam Teras, Ters Ev Programımızı gerçekleştirmek üzere turumuza başlamaktayız.

Turumuzun ilk durağı olarak hemen Sapanca Gölü’nün yanı başında bulunan Sukay Park'a gidiyoruz. Burada sizi karşılayacak olan manzara bir tarafında Maşukiye, bir tarafında ise Samanlı Sıra Dağları ve eşsiz orman görüntüsü, temiz hava ile birlikte tura dahil olan serpme kahvaltımızı yapacağız. Aynı zamandı bu tesis Sapancadaki en büyük Su Sporları Tesisidir. Kahvaltımızı afiyetle tamamladıktan sonra tur aracımızda toplanıp Maşukiye bölgesine doğru gidiyoruz.

Maşukiye’ye ulaştığımızda rehberimizin vereceği serbest zaman içerisinde misafirlerimiz isterlerse şelale, yapay nehir kenarında çay, türk kahvelerini içerek zaman geçirebilir, isterlerse de doğanın güzelliği içersinde yürüyüş yapabilirler.

Bu muhteşem görsel şölenin içinde, bölgeye has odundan yapılmış yapıların ve ormanlık alanların içerisinde, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacaksınız. Rehberimizin de bilgilendirmesi ve yönlendirmesi ile bu bölgede isteyen misafirlerimiz, Maşukiye’de Doğa Yürüyüşü, ATV/UTV Safari ile turu (ekstra) , Zipline aktivitesi (ekstra) gibi etkinliklere katılabilirler. Programımızdaki gezi noktalarımız boyunca bol yeşilin içerisinde ormanlık alanlarda, kayın ağaçlarının ve nice bitki türleri arasındaki patika yollarda keyifli yolculuklar yaşayacağız. ATV/UTV turlarımızda bölgenin Patika yollarında, dere yanlarında, ormanlık alanda yani ATV turu araçlarının gerçek kullanım alanlarında Samanlı Dağı’nın hoş manzaraları eşliğinde keşif gezimizi gerçekleştireceğiz. ATV turunun ortasında Maşukiye'den daha yüksek bir rakımda bulunan sapanca manzaralı dinlenme bölgemizde kısa bir mola vereceğiz, burada çay kahve içebilir ve bolca güzel fotoğraf çekebilirsiniz.

Maşukiye gezimizin ardından Ayrı Gezegen Cam Teras'a (giriş ücreti ekstra) doğru gitmek üzere belirlenen serbest sürenin sonunda aracımızda buluşuyoruz. Ayrı Gezegen Cam Teras gezi noktamız, Marmara Bölgesinde yer alan ilk ve aynı zamanda tek olan cam terastır. Cam terasta bir yandan Sapanca Gölünü izlerken bir yandan da ayaklarınız altı boyunca uzanan eşsiz dağ manzaralarına şahit olacaksınız. Cam seyir terası ortalama olarak 460 m2'lik bir alan içerisinde bulunmaktadır ve tam 100 m2 alanı bulunan 185 metre yükseklikteki bir seyir terasıdır. Burada geçireceğimiz vakit sonrasında, son gezi noktamız olan Ormanya Doğal tabiat parkına girmek üzere yola çıkıyoruz.

Gezimiz içerisinde bulunan Ormanya Doğal Yaşam Parkı alanı, Hayvanların kendi doğasında yaşabileceği ve nesillerini sürdürebileceği Vahşi Yaşam Alanı bulunduran, İnsanların rahatlıkla Yürüyüş alanı kullanabileceği 3 farklı yolu bulunan ve de kolayca kiralayabileceğiniz Bisiklet Parkurları olan aynı zamanda otopark alanlarında Karavan ve Çadır Kamp Alanı bulunan, Doğa Okulu ve Kocaeli belediyesi tarafından düşünülmüş Yaban Hayatı Kurtarma Merkezleri olmak üzere 6 ana bölgeden oluşmaktadır. Bu bölge içerisinde dileyen misafirlerimiz kısa ve uzun yürüyüş parkurlarında çevrenin güzelliklerini keşfederek turuna devam edebilir, dileyen misafirlerimiz 53 farklı türden 467 hayvanı içinde barındırdığı ücretsiz gezebileceğiniz hayvanat bahçesi alanına gidebilir. Hayvanat bahçesi alanında aynı zamanda oturup çay kahve içebileceğiniz bir kafe de mevcuttur. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür Ormanya Doğal tabiat parkı gezinizdeki yürüyüş rotanızda, hayvanların doğal yaşam alanlarında gözlemleyebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımız da tamamlandıktan sonrasında gezimizi sonlandırarak araçlarımızda toplanıyoruz ve İstanbul'a doğru geri dönüş yolcuğumuza başlıyoruz.

EK BİLGİLER

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:30 - İncirli Metrobü Durağı Dilek Pastahanesi Önü

06:50 - Mecidiyeköy Meydan İETT Durakları ( Mado & Tavuk Dünyası Önü )

07:20 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:30 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

07:40 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07:50 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

08:00 - Çayırova McDonald's Önü

08:10 - Gebze Center Önü

08:50 - İzmit Halkevi Durağı


DAHİL OLANLAR:
Gidiş -Dönüş Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi Su İkramı
Seyahat Sigortası
Serpme Kahvaltı

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemeği
ATV
UTV
Zipline
Cam Teras Ücreti
Ters Ev Giriş Ücreti

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#137
LOKASYON:
Maşukiye (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:30 - İncirli Metrobü Durağı Dilek Pastahanesi Önü 06:50 - Mecidiyeköy Meydan İETT Durakları ( Mado & Tavuk Dünyası Önü ) 07:20 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:30 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07:40 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:50 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 08:00 - Çayırova McDonald's Önü 08:10 - Gebze Center Önü 08:50 - İzmit Halkevi Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2 Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3 Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4 Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5 Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6 Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 1 Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 1 Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 1 Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 1 Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Maşukiye
137

600TL

en düşük kişi başı


İLETİŞİM

[email protected]
0(850) 346 16 78
Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
    Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.