Günübirlik Güzeldere Şelalesi Topuk Yaylası Efteni Gölü TuruGünübirlik Güzeldere Şelalesi Topuk Yaylası Efteni Gölü TuruGünübirlik Güzeldere Şelalesi Topuk Yaylası Efteni Gölü TuruGünübirlik Güzeldere Şelalesi Topuk Yaylası Efteni Gölü Turu
 FIRSAT

Günübirlik Güzeldere Şelalesi Topuk Yaylası Efteni Gölü Turu


Orman İçi Dinlenme Yeri olarak tescil edilmiş Güzeldere Şelalesi'nde yöresel ürünlerden hazırlanmış bir kahvaltıyla güne başlıyoruz. Ardından ağaçlarla kaplı yollarda yapacağımız yürüyüşümüz, Türkiye'nin en yüksek şelalesi olarak bilinen Güzeldere Şelalesi'nin görkemiyle taçlanacak.

Siz değerli katılımcılarımızı belirlenen kalkış noktalarından aldıktan sonra, Adapazarı - Düzce güzergahından hareket ediyoruz. Yaklaşık iki saat sürecek yolculuğumuzun ardından Orman Bakanlığı Milli Parklar ve Av-Yaban Hayatı Koruma Genel Müdürlüğü tarafından “Orman İçi Dinlenme Yeri” olarak tescil edilen Güzeldere Şelalesi'ni ziyaret edeceğiz. Bu doğa harikası mekanda Kayın, Gürgen, Köknar, Porsuk, Sarıçam, Karaçam, Kestane, Ihlamur ve Akçaağaç gibi birçok ağaç türüyle kaplı bir ortamda, yöresel lezzetlerden oluşan keyifli bir kahvaltı (Ekstra) ile güne başlayacağız.

Kahvaltımızın ardından ilk gezi noktamıza doğru tekrar yola çıkıyoruz. Bu turumuzdaki serbest zamanlarınızda doğayla iç içe vakit geçirip oksijen depolayacak ve bolca fotoğraf çekme imkanı bulacağız. Daha sonra Efteni Gölü'ne gidiyoruz ve 175 kuş türünden, 123 adeti Dünya doğayı koruma birliğinin kırmızı listesinde yer alan bu gölde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.

Sonrasında yönümüzü Bolu Dağı'na çeviriyoruz ve dünyaca ünlü spor kulüplerinin antrenman ve konaklama alanı olarak kullandığı 1300 metre rakımlı Topuk Yaylası'na ulaşıyoruz. Yayla göleti etrafında yapacağımız yürüyüş, orman dokusu ve görsel güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakacaktır.

Turun sonunda İstanbul'a dönüş yolculuğuna başlayacak ve bir sonraki Turluyoruz organizasyonunda görüşmek üzere ayrılacağız.

EK BİLGİLER

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:30 Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu

07:00 Mecidiyekoy Meydani (Asli Borek Onu)

07:20 İncirli Metrobus Duragi Omur Plaza Onu

07:50 Beylikduzu Marmara Park Onu

08:10 Silivri Kipa Önü
DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
Araç İçi kahvaltı paketi
Rehberlik Hizmeti
Araç İçi Su İkramı
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Sabah kahvaltısı
Öğle Yemeği
Kişisel Harcamalar
Ekstra Etkinlikler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#141
LOKASYON:
Düzce (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:30 Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu 07:00 Mecidiyekoy Meydani (Asli Borek Onu) 07:20 İncirli Metrobus Duragi Omur Plaza Onu 07:50 Beylikduzu Marmara Park Onu 08:10 Silivri Kipa Önü
İPTAL POLİTİKASI:
TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2 Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3 Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4 Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5 Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6 Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 1 Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 1 Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 1 Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 1 Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Düzce
141

650TL

en düşük kişi başı


İLETİŞİM

[email protected]
0(850) 346 16 78
Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
    Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.