Günübirlik Abant Gölcük Gölü TuruGünübirlik Abant Gölcük Gölü TuruGünübirlik Abant Gölcük Gölü Turu
 SON YERLER!

Doğal yaşamın eşsiz ve doğal güzelliklerinde, huzuru ve sakinliği tadacaksınız. temiz hava ve beyaz rengin huzuru içinize dolacak.

Yaklaşık 3.30-4 saat süren yolcuğumuzun sonunda gezi bölgemize varıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz Abant Milli Parkı'nın etkileyici atmosferinde gölün üzerindeki saz manzaralarıyla doğa yürüyüşü yapabilir, dileyen misafirler faytonlara binerek gölün çevresini gezebilir ya da ata binebililir. Keyifli gezi sonrasında mutlaka Abant Köy Pazarı'nda yöresel ürünlerini gezmenizi ve deneyerek alışveriş yapmanızı öneririz. Serbest zamanda kalan vakit içerisinde yorulan misafirlerimiz Göl manzaralı cafede çay-kahve içebilir ve Abant Gölü Tanıtım Merkezi'ndeki bölgede yaşayan hayvanların olduğu müzeyi gezebilirler.

Abant Gölü gezimizin ardından Öğle Yemeği (ekstradır) alacağımız tesisimize gitmekteyiz. Öğlen yemeğinin ardından yine Bolu'nun en önemli turistik merkezlerinden biri olan Gölcük Gölü diğer bir adıyla Cennet Gölü'ne gitmek üzere yola çıkıyoruz.

Bolu ilinin nadide mesire alanlarından olan Gölcük Tabiat Parkı 1200 rakımda bulunmaktadır ve sizleri bol oksijeni ile sizleri tazeleyecektir. Cennet gölünde rehberimiz tarafından verilen serbest zaman içerisinde isteyen misafirlerimiz göl çevresindeki görkemli manzaraların fotoğrafını çekebilir ve gölün etrafında yürüyüş yapabilir. Daha sonrasında göl manzaralı kafede çay kahve içerek biraz dinlenebilirler.

Sonrasında belirtilen saatte toplanıp İstanbul'a doğru geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

İstanbul'a varışımızla beraber siz kıymetli misafirlerimizi sabah aldığımız kalkış noktalarına bırakıyoruz ve bir sonraki Turluyoruz organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:30 - İncirli Metrobü Durağı Dilek Pastahanesi Önü

06:50 - Mecidiyeköy Meydan İETT Durakları ( Mado & Tavuk Dünyası Önü )

07:20 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:30 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

07:40 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07:50 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

08:00 - Çayırova McDonald's Önü

08:10 - Gebze Center Önü

08:50 - İzmit Halkevi Durağı


DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ulaşım Ücreti
Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
Milli Park Giriş Ücreti
Araç içi bardak su
Araç içi Kahvaltı dahil

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Ata ve Faytona Binme
Öğle Yemeği

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#139
LOKASYON:
Abant (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:30 - İncirli Metrobü Durağı Dilek Pastahanesi Önü 06:50 - Mecidiyeköy Meydan İETT Durakları ( Mado & Tavuk Dünyası Önü ) 07:20 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:30 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07:40 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:50 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 08:00 - Çayırova McDonald's Önü 08:10 - Gebze Center Önü 08:50 - İzmit Halkevi Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2 Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3 Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4 Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5 Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6 Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 1 Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 1 Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 1 Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 1 Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir. CAYMA HAKKI

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Abant
139

650TL

en düşük kişi başı


İLETİŞİM

[email protected]
0(850) 346 16 78
Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
    Kemalpaşa Mah.Cumhuriyet Bulvarı No:7/1 İç Kapı No:D İZMİT/KOCAELİ
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.